O nas

In-line.pl to produkt uboczny internetowego absurdu oraz chaosu informacyjnego wokół rolek.

Historia powstania projektu jest bardzo prosta – dwóch znajomych porozmawiało na czacie fb i wspólnie stwierdzili, że jest wiedza, są możliwości, chęci, znajomości i zasoby, ale nie ma miejsca, by zrobić z tego wszystkiego użytek. Należało je więc stworzyć, zaproponować rolkarzom w Polsce miejsce w Internecie, gdzie będą mogli znaleźć niezbędne informacje na tematy ich interesujące.

„Mózgiem” in-line.pl jest Kamil „Herbata” Ciura – rolkowy geek, który jest ciągle spragniony poszerzania wiedzy na temat tego sportu i tak już od kilku lat. Odstawienie rolek na dłużej niż tydzień powoduje u niego symptomy zbliżone do objawów zespołu abstynencyjnego.

Drugim twórcą magazynu jest Tomasz „Pawione” Szymczyk, którego życie jest mocno zorganizowane wokół jazdy na rolkach oraz działalności na rzecz rozwoju tego sportu w Polsce.

Poniżej kilka słów o autorach, od nich samych.

HerbHerbata: Na rolkach jeżdżę już od niemal 6 lat, choć ten staż i tak wydaje mi się bardzo krótki. Sport ten zafascynował mnie głównie ze względu na wolność ekspresji, jaką daje – dla mnie rolki to najprzyjemniejsza forma oderwania się od codzienności. Jazda na rolkach, „dłubanie” przy nich, pisanie o nich – to moje największe hobby i jedna z kilku rzeczy w moim życiu, bez których sobie go nie jestem w stanie wyobrazić. Dzięki jeździe na rolkach poznałem także wspaniałych ludzi, którzy podzielają tę pasję. Jako że jestem osobą o otwartym światopoglądzie, moim celem i marzeniem jest aby in-line.pl było miejscem pluralistycznym, nie chcę robić z magazynu prywatnego folwarku. Mam nadzieję że strona się Wam podoba, a przede wszystkim przyda – poświęciliśmy obaj sporo czasu pracując nad nią! Miłego czytania!

 

295541_10200118006900978_106763447_nPawione: Na rolkach agresywnie i aktywnie od ponad 20 lat. Od ponad 8 lat mocno w biznesie rolkowym. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wyglądałoby moje życie gdybym nie zaczął jeździć. Nie wiele zostało już rzeczy związanych z rolkami, których nie miałem okazji robić: sponsoring, własna firma odzieżowa, prowadzenie magazynu internetowego, starty w zawodach, organizacja zawodów, sędziowanie zawodów, testowanie nowego sprzętu, funkcja międzynarodowego team managera, sprzedaż rolek w sklepie online oraz w sklepie stacjonarnym, promocja rolek w Polsce… Moje doświadczenie opiera się przede wszystkim na kontakcie z ludźmi, którzy jeżdżą lub chcą zacząć jeździć oraz z problemami jakie napotykają.

 

 

 

Masz pomysł na artykuł lub chcesz się z nami skontaktować: info@in-line.pl