Efka on Tour

Ewelina Czapla to jedna z 3 sióstr Czapla Team. Dwa tygodnie temu na FB I Love Rolki pojawiła się informacja o planowym tour’rze Efki. Postanowiliśmy jej zadać kilka szybkich pytań dotyczących tego projektu.

In-line.pl: Dlaczego Efka jedzie na tour?

Ewelina Czapla: Okazało, że mam cały luty „wolny” 🙂 Miałam kilka pomysłów na spędzenie ferii zimowych, ale koniec końców żaden z nich nie wypalił. Chcę gdzieś pojechać, odpocząć od codzienności i poznać nowych ludzi. Tour okazał się znakomitym pomysłem!

Dlaczego warto odwiedzić przystanek Efka on Tour?

Żeby miło, aktywnie spędzić czas. Żeby poznać nowych ludzi. Żeby się przekonać jakie fajne są rolki 🙂

Co sprawia, że nie możesz się doczekać startu całego projektu?

Nie sądziłam, że projekt rozkręci się, aż tak 🙂 Bardzo mnie to cieszy, im więcej się dzieje tym lepiej. Będzie to dla mnie coś zupełnie nowego, jestem coraz bardziej nakręcona. Nie mogę się doczekać, na pewno będzie to niezapomniane doświadczenie!

Czy jest coś czego się obawiasz?

Hmm.. są trzy rzeczy, których się obawiam. Po pierwsze, że będę żarła fast foody przez większą część touru, po drugie nie lubię podróżować pociągami busami i po trzecie, że nie będę chciała wracać do Warszawy 🙂

12400598_1128717603814612_9215640287570080876_nJak idą przygotowania?

Cały czas kminie co mi będzie potrzebne, najchętniej wzięłabym masę nowości na 2016, ale niestety muszę się ograniczyć. Biorę ze sobą GoPro – obecnie się do niego przyzwyczajam. Nawet założyłam Snapchata (snapchat: Efkamasakra).

Czy na któryś z przystanków szczególnie czekasz?

Wszystkie dotychczasowe wyjazdy do Katowic wspominam bardzo dobrze, lubię tam wracać. Fajnie, że odwiedzę sporo nowych miejsc. Teraz ciężko jest mi powiedzieć, czy na któryś z przystanków szczególnie czekam. Wiem, że ostatnim przystankiem będzie mój Rzeszów! I mega się cieszę, że na sam koniec touru spotkam się z moimi ziomkami <3

Czego byś sobie sama życzyła przed wyjazdem na Tour?

Sama sobie życzę, aby ten tour był super przygodą. Chcę wrócić z niego cała, ale odmieniona 🙂

 

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebook’u oraz na stronie www.iloverolki.pl