Zimowy skatepark na stadionie PGE Narodowym.

Tak jak i w poprzednim sezonie, na stadionie PGE Narodowym przy al. Józefa Poniatowskiego w Warszawie, będzie otwarty zimowy skatepark. Jak na skatepark przystało, możecie się spodziewać możliwości spróbowania swoich sił na przeszkodach typu funboxy, rampy i poręcze które dostarcza firma Techramps. Będzie także miejsce by pojeździć slalom i pobawić się w slide. Wszystko oczywiście pod dachem, z dala od deszczu, śniegu i mrozu!

Otwarcie już 28 listopada, a organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji – pełny program możecie znaleźć tutaj: klik

Mimo że większą część dnia wypełniają warsztaty i zawody kierowane do miłośników jazdy na kawałku sklejki, znajdzie się też i coś dla rolkarzy – będzie można spędzić czas z instruktorami I Love Rolki i Rollschool – szkoła jazdy na rolkach ucząc się podstaw jazdy, freestyle slalomu, elementów freeskate oraz slide. Można się zapisać także na późniejsze terminy zajęć z instruktorami tych szkół pod linkami:

– I Love Rolki – http://iloverolki.pl/kalendarz
– ROLLSCHOOL – www.rollschool.pl/zapisy

Jeżeli chodzi o opłaty za wstęp na skatepark, to jedyne 7zł za cały dzień! Godziny otwarcia są następujące:

Poniedziałek-piątek 15:00-23:00
Sobota-niedziela 12:00-23:00

Na miejscu będzie także wypożyczalnia sprzętu w której będzie można znaleźć między innymi rolki, oczywiście dostarczone przez I Love Rolki. Godziny otwarcia wypożyczalni:

poniedziałek – piątek: 18:00 – 21:00 lub do ostatniego gościa.
sobota – niedziela: 12:00 – 21:00 lub do ostatniego gościa.

Bilety do nabycia przy wejściu do skateparku na poziomie -4 lub w kasach PGE Narodowy (poziom -1 i -3) lub online: www.bilety.zimowynarodowy.pl

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic to właśnie skończyły Ci się wymówki by nie jeździć zimą na rolkach…

Komentarze