Efka po Tour’rze

In-line.pl: „Sama sobie życzę, aby ten tour był super przygodą. Chcę wrócić z niego cała, ale odmieniona ” – czy życzenia się spełniły?

Zdecydowanie mega przygoda, jeden z najlepszych wyjazdów. Wracać nie chciałam 😛 Wydaje mi się, że trochę ożyłam, nabrałam pewności siebie i wróciłam pozytywnie naładowana. Żeby wszystkie życzenia się tak spełniały!

In-line.pl: Co najlepiej wspominasz z całego wyjazdu?

Zrobiłam eksperyment, wniosek jest taki, że jak myślę o tourze to pierwsze co mi się przypomina to: niesamowity maluch Sandry, tort od ekipy z Krakowa, spacer nad morzem, tłumy na warsztatach, gra Dobble, Rubek i Piorun i mega dużo innych rzeczy. Każdy przystanek kojarzy mi się z czymś innym. Kto był ten wie, kto nie niech żałuje!

In-line.pl: Co najgorzej wspominasz z całego wyjazdu?

Nie musiałam długo myśleć nad odpowiedzią. Najgorzej było jak po warsztatach w Rzeszowie wsiadłam do samochodu i doszło do mnie, że to już koniec… Wierzcie mi albo nie, było mi baaardzo przykro i prawie się popłakałam 🙁

In-line.pl: Gdybyś miała jeszcze raz pojechać na Efka On Tour to co byś zmieniła?

Przede wszystkim wydłużyłabym kilka przystanków, poszłabym pobiegać wzdłuż brzegu morza 😛 kręciłabym więcej gopro i nie dopuściłabym to ujemnych punktów na paintballu laserowym (wstyd!).

In-line.pl: Na swoim koncie masz sporo wyjazdów i projektów rolkowych – czy Efka On Tour znajdzie się na twojej liście TOP 3 – jeśli tak to dlaczego?

Szczerze mówiąc to ciężko porównywać tour z innymi wyjazdami np do Chin czy Singapuru. Ale na stówę wpisuje się w listę TOP3 dlatego, że był czymś zupełnie nowym i innym.

In-line.pl: Który przystanek najlepiej wspominasz i dlaczego?

Trudne pytanie. Chyba Gdańsk i Poznań. Super organizacja. W Gdańsku odwiedziła mnie Goha i Tomcio 😉 Taka niespodzianka! 😛 W Poznaniu czekało na mnie wiele atrakcji. Co za głupie pytanie! Wszędzie było super 😉

In-line.pl: Czy uważasz że po Efka On Tour więcej osób zacznie jeździć slalom?

Jestem pewna, że tak się stanie, taki był mój cel. Bardzo się cieszę, że tak dużo osób wzięło udział w tym wydarzeniu, oby zajawka nie zgasła. Mam ogromną nadzieję, że chociaż z częścią tych osób się jeszcze spotkam, czy to na warsztatach czy na zawodach Ligii Amatorskiej.

In-line.pl: Czy będzie Efka On Tour II? Jakieś plany?

Musi być nie widzę innej opcji!

In-line.pl: Podziękowania, pozdrowienia i parę słów od Siebie.

Pozdrawiam wszystkich którzy wzięli udział i pomogli w realizacji Efka on tour. Tęsknię za Wami!