Off Sport Festiwal 05.06.2016

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w Krakowie, mieście pełnym studentów (i generalnie młodych ludzi) dzieje się tak mało w tematyce rolek? My też, ale odpowiedzi nie mamy.

Mniejsza z tym, pojawia się światełko w tunelu i być może doczekamy się wreszcie cyklicznej imprezy na której będą pojawiać się rolki.

Panie, Panowie – jeśli nie macie pomysłu na spędzenie najbliższej niedzieli, to warto zawitać na Off Sport Festiwal.

Slalomowo będzie mocno – zjawią się reprezentanci I Love Rolki, Czapla Team, a za atrakcje dla najmłodszych będzie odpowiadać Szkółka Rolkowa Wodzu.

Jednak nie samym freestyle slalom człowiek żyje, czyż nie? Krakowski Klub Freestyle’owy przygotował wyścig Free Race (takie eventy są znane szerzej pod nazwą urban race), czyli gratkę dla każdego rolkarza który lubi rywalizację – co prawda, tym razem w przestrzeni Parku Lotników Polskich, jednak emocje będą na pewno, tym bardziej, że goście z KKF są nie do podrobienia.

Oprócz „naszej” tematyki przewidziana jest także spora dawka aktywności fizycznej innego rodzaju – warsztaty parkour, slackline, bike polo, rock n’ roll akrobatyczny, street workout czy koncerty.

Warto się zjawić, bez dwóch zdań! Impreza zaczyna się o 10 rano, więc zdążycie jeszcze zjeść śniadanie 😉

Więcej informacji znajdziecie na stronie Off Sport Festiwal oraz na facebook. A poniżej krótki film promujący imprezę: